ВСП «Синельниківський районний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України»


Відокремлений структурний підрозділ Синельниківський районний відділ лабораторних досліджень знаходиться в Дніпропетровській області у центрі м. Синельникового по вул. Радянській,21.   Синельниківський районний відділ лабораторних досліджень створено у 2013 році після реформування  з метою забезпечення проведення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Центр здійснює такі основні види досліджень  і випробувань: мікробіологічні,паразитологічні,санітарно-гігієнічні,фізичні,радіологічні,та інші дослідження щодо безпеки факторів,що можуть небезпечно впливати на стан здоров»я людини у будівлях,спорудах,на територіях, сировині, продукції, об»єктах виробничого середовища, питній воді, ґрунті , повітрі, біоматеріал  та довкіллі.

Дослідження стану здоров»я населення та середовища життєдіяльності людини,виявлення причинно –наслідкових зв»язків між станом здоров»я населення та впливом на нього факторів середовища життєдіяльності людини.
Дослідження розповсюдження інфекційних хвороб,професійних захворювань,масових неінфекційних захворювань(отруєнь),а також проведення заключних дезінфекційних заходів.

ВСП має право здійснювати за плату проведення випробувань продукції та сировини за показниками безпечності для здоров»я,проведення профілактичних та поточних дезінфекційних заходів ,також проведення досліджень на підприємствах,установах та організаціях  з метою оцінки умов.

14.09.2017

Print Friendly, PDF & Email